Proč si založit Business Manager?

11 Kvě, 2020 | 0 komentářů

Už nějakou dobu pravidelně přidáváte na svoji facebookovou stránku příspěvky. Díky reklamě narůstá počet fanoušků i objednávky rostou. A nyní je tu Business Manager. K čemu mi vlastně bude, když nyní vše funguje dobře? Není to další výmysl markeťáka? Opravdu tento nástroj potřebuji?

Co je Businness Manager?

Business Manager je nástroj vytvořený pro správu facebookové stránky, který je určený především pro firmy i menší inzerenty. Získáte díky němu lepší přehled o spravovaných stránkách a reklamních účtech. Hodí se i ve chvíli, kdy se na správě účtů podílí více lidí. Založení Business Manageru vám rozhodně ulehčí práci.

Jaké jsou největší výhody Business Manageru?

  • Správa více reklamních účtů bude snazší.
  • Potřebujete, aby k firemní stránce nebo k reklamnímu účtu mělo přístup více lidí. Zároveň máte lepší přehled o přidělených právech jednotlivým uživatelům.
  • V případě, že chcete přidávat kolegy ke správě stránky nebo reklamního účtu, nemusíte s ním ve spojením přes soukromý profil.
  • V případě správy firemní stránky nebo reklamního účtu Vaši kolegové vidí pouze Vaše jméno, email a přidělené stránky. Žádné informace z Vašeho osobního profilu nejsou v Business Manageru viditelné.
  • Pokud plánujete využívat dynamické reklamy Business Manager musíte mít. Potřebujete jej k nahrání feedu.

Opravdu se to vyplatí?

Založení Business Manageru Vám zabere pouze pár minut. Nemusíte se bát, že by se Vaše reklamy přestaly náhle zobrazovat. Reklamní kampaně se automatiky přenesou do Business Manageru, kde je najdete pod záložkou Správce reklam.

A pokud pracujete pro klienta?

Klient si založí Business Manager sám a následně Vám přiřadí přístup. Nezakládejte Business Manager sami!
Nevíte si rady? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

 

Chci založit Business Manager