Služby

Pozvednu Vaše podnikání na internetu

Služby, které vám nabízím, jsem vytvořila, protože se často setkávám s tím, že firmy přesně nerozumí tomu, jak sociální sítě používat nebo mají přehnaná očekávání. Z tohoto faktu následně profitují různí spekulanti, kteří se snaží vydělat na vaší nevědomosti. A to chci změnit.

Správa sociálních sítí

Pro koho? Chcete fungující stránku na Facebooku, Instagramu, Twitteru…, ale nemáte čas a potřebné vědomosti na její správu.

Co pro vás udělám? Vytvořím vám stránku, za kterou se nebudete muset stydět, která přitáhne pozornost, zaujme a bude dělat dobré jméno vaší firmě.

 

Chci fungující stránku na sociálních sítích

Audit stránek na sociálních sítích

Pro koho? Chcete si stránku na Facebooku, Instagramu nebo LinkedIn spravovat sami, ale chcete mít jistotu, že to děláte dobře.

Co udělám? Mrknu se na vaše stránky a zhodnotím, v jaké jsou kondici. Dodám vám podrobný přehled toho, co děláte na stránce dobře a co byste mohli zlepšit.

Chci audit svojí stránky

Správa reklamy na sociálních sítích

Pro koho? Chcete na webovou stránku přivést více návštěvníků. Chcete zvýšit prodej výrobků nebo služeb. Chcete, aby vaše stránky na sociálních sítích měly více fanoušků.

Co udělám? Navrhnu a vytvořím vám reklamní kampaň podle vašich konkrétních cílů. Reklamní kampaně budu neustále optimalizovat, aby suma, kterou do reklamy investujete, byla co nejnižší a výsledky co nejvyšší.

Chci poradit s reklamou