Jak často vkládat příspěvky

11 Kvě, 2020 | 0 komentářů

Facebookovou stránku už máte. Vložili jste pár příspěvků, ale pořád to není ono. Kdy vlastně máte příspěvky vkládat a kolik jich má být?

Nejspíš jste fanouškem některé z facebookových stránek a víte, že z jedné se Vám zobrazují příspěvky dvakrát denně a z jiné jenom jednou týdně.

Jak tedy vědět, jak často máte příspěvky vkládat vy?

Příspěvky představují určitý druh informace, kterou chcete svým fanoušků sdělit. Ať už je to informace o Vašem produktu nebo službě, veselý obrázek nebo video.

Vždy je třeba se zamyslet nad tím, aby informací nebylo až příliš. Fanouška otravují a málo přinesou. Pak může dojít i k tomu, že se z Vaší stránky odhlásí a to samozřejmě nechcete.

Dvakrát denně nebo dvakrát týdně?

Abychom mohli na tuto otázku odpovědět, je třeba si vysvětlit, že Vaše příspěvky se nezobrazují všem Vašim fanouškům, ale pouze určitému procentu (o jak vysoké procento se jedná, záleží i na tom, zda využíváte placenou reklamu na Facebooku, ale o tom až jindy).  Uvědomte si kolik fanoušků Vaše stránka má a jak budou jejich řady růst, při správné frekvenci vkládání příspěvků. Důležité je přinášet fanouškům relevantní informace, nepřidávat příspěvky jenom proto, abyste si mohli „odškrtnout“ vložený příspěvek.

Kdy příspěvky vkládat?

Asi je Vám jasné, že pokud vložíte příspěvek ve 3 hodiny ráno, nejspíš už ho moc lidí neuvidí, protože ho překryjí příspěvky konkurence, které jsou vloženy v pozdějším čase. Zásadní informací je zapřemýšlet nad tím, kdy nejčastěji lidé Facebook využívají. Ráno při čtení emailů, během cesty do práce, během obědové pauzy, ….

Zde není možné definovat přesně vhodnou dobu, protože každý produkt/služba má svá specifika a i fanoušci mají své specifické chování. Jindy je připojen administrativní pracovník, jindy rocker, který obráží v noci kluby.

Jak tedy přijít na to, kdy a jak často vkládat příspěvky?

Nemáte chuť „zkoumat“, kdy jsou Vaši fanoušci připojeni?

Nejste si jistí, zda jim Vaše příspěvky přinášejí nějakou hodnotu?

Nahlédněte  do sekce „Služby“. My vám rádi pomůžeme.

 

Chci správně vkládat příspěvky