Služby

Pozvedneme Vaše podnikání na sociálních sítích

Služby, které vám nabízíme, jsme vytvořili, protože se často setkáváme s tím, že firmy přesně nerozumí tomu, jak sociální sítě používat nebo mají přehnaná očekávání. Z tohoto faktu následně profitují různí spekulanti, kteří se snaží vydělat na vaší nevědomosti. A to my chceme změnit.

Správa sociálních sítí

Pro koho? Chcete fungující stránku na Facebooku, Instagramu, Twitteru…, ale nemáte čas a potřebné vědomosti na její správu.

Co pro vás uděláme? Vytvoříme vám stránku, za kterou se nebudete muset stydět, která přitáhne pozornost, zaujme a bude dělat dobré jméno vaší firmě.

 

Chci fungující stránku na sociálních sítích

Audit stránky

Pro koho? Chcete si stránku na Facebooku, Instagramu nebo LinkedIn spravovat sami, ale chcete mít jistotu, že to děláte dobře.

Co uděláme? Mrkneme se na vaši stránky a zhodnotíme, v jaké jsou kondici. Dodáme vám podrobný přehled toho, co děláte na stránce dobře a co byste mohli zlepšit.

Chci audit svojí stránky

Správa reklamy na sociálních sítích

Pro koho? Chcete na webovou stránku přivést více návštěvníků. Chcete zvýšit prodej výrobků nebo služeb. Chcete, aby vaše stránky na sociálních sítích měly více fanoušků.

Co uděláme? Navrhneme a vytvoříme vám reklamní kampaň podle vašich konkrétních cílů. Reklamní kampaně budeme neustále optimalizovat, aby suma, kterou do reklamy investujete, byla co nejnižší a výsledky co nejvyšší.

Chci poradit s reklamou